Port i Molo w Pucku – miejsca warte do zobaczenia w Pucku

Data dodania: 01.10.2019


Puck jest niewielkim miasteczkiem, które znajduje się na Pomorzu Gdańskim. Puck ma swoją wieloletnią historię co sprawia, że zwiedzanie i odkrywanie tego miasta daje wiele przyjemności i satysfakcji. Do miejsc, które są chętnie odwiedzane w Pucku należy molo oraz malowniczy Port rybacki i jachtowy. Inwestując w apartament nad morzem zyskujemy wiele czasu na poznawanie Pucka. Katamarany Zatoka to najnowsza inwestycja powstająca w Pucku, które zachwyca swoim urokiem i bogatą historią.

Apartamenty inwestycyjne

Molo w Pucku

Molo w Pucku jest wykonane w całości z drewna. Można na nim znaleźć liczne podesty i ławeczki. Na ławeczkach często zasiadają artyści, aby ująć malownicze krajobrazy, jakie się tu tworzą. Na molo znajduje się również urokliwa restauracja, z której podziwianie natury sprawia przyjemność nawet wtedy kiedy są niesprzyjające warunki pogodowe na zewnątrz. Perła Pucka jest zbudowana z drewna i jest okrągła i wypełniona szybami, co umożliwia obserwowanie całej okolicy. Na molo prowadzą dwie drogi. Możemy na nie wejść prosto po spacerze po miejskim parku lub po deptaku.

Port Puck

Port w Pucku tworzą dwa baseny, które oddziela plaża. Port posiada własną przystań rybacką, a także niezależną marinę jachtową przy której są przycumowane różnorodne łódki i jachty. W Pucku od lat rozwija się turystyka wodna. Zatoka Pucka ze względu na swoje ukształtowanie jest jednym z najbardziej atrakcyjnych akwenów wodnych do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Zatoka Pucka co roku gości również miłośników wędkarstwa i odbywają się tutaj połowy ryby balony, która jest rzadko spotykanym i ciężkim do złowienia gatunkiem.

Apartamenty nad morzem Katamarany Zatoka

Zakup apartamentu nad morzem w inwestycji Katamarany Zatoka daje wiele możliwości poznawania okolic urokliwej miejscowości jaką jest Puck. Apartamenty nad morzem na sprzedaż są rezerwowane oraz nabywane w dosyć szybkim tempie, nawet przed zakończeniem budowy apartamentów. Dlatego warto pospieszyć się z podjęciem decyzji o zainwestowaniu w apartament nad morzem i zapewnienie sobie strategicznego punktu wypadowego do pięknych okolic Pomorza Gdańskiego. Puck i okolice Trójmiasta to również rozbudowana infrastruktura dla rowerów, można tutaj spędzić wiele czasu na wycieczkach rowerowych i napawać się pięknymi nadmorskimi krajobrazami.